11.08.2012

Pierwszy wpis

 

Witam! 
Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad założeniem bloga. Schodził dzień za dniem, aż myśl ta ulatniała się przy najmniejszej okazji... Aż do teraz! Wzięłam się w garść i pojawiłam się o to tutaj, dzisiejszego dnia.
Lato w pełni, które oczywiście uwielbiamy zainspirowało mnie wieloma stylizacjami.. Sporo rzeczy poprzerabiałam DIY, więc troszkę postów na pewno z tej tematyki się pojawi...Będę chciała podzielić się z Wami moimi zainteresowaniami, jak na przykład marketing czy wszelkie ciekawostki psychologiczne wiążące się z nawykami oraz motywacją. 
Blog będzie na początku pełnił funkcję "Fashion blogu" jednak nie podążam ślepo za modą, lubię łączyć trendy i ubierać według nastroju. Jako że to pierwszy post nie proszę Was o wyrozumiałość, a szczerą opinię. Ja ja ze swojej strony mogę zapewnić, że będę rozwijać oraz ulepszać bloga :). Wiadomo, początki są zawsze trudne. Ale myślę że z Waszą pomocą damy rade :).
Wszelkie Wasze pytania, sugestie lub propozycje ,ślijcie na: 
lindelo.blog.gmail.com
Serdecznie Was pozdrawiam ;>


Mgiełka-szafa, Spódniczka- Bershka, Buty- stylowebutki.pl, Krzyż- allegro.pl

4 komentarze:

  1. Wow super!! Cudne buty i spódniczka *______* A i bardzo ładny,twarzowy masz kolor włosów :)
    Pozdrawiam i obserwuję,
    A

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne podobają mi się Twoje zdjęcia są takie wyraziste po prostu czad a zdjęcia bucików rewela jak możesz to zamieszczaj ich więcej pozdr.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)
Za każde obserwowanie mojego bloga się odwdzięczę!